Marcin Margos

Kancelaria Radcy Prawnego

O Kancelarii

Kancelaria prowadzona jest przez radcę prawnego Marcina Margosa

Jest on absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im Jana Pawła II.

W latach 2013-2015 odbył on aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu. Obecnie jest członkiem tej izby. Radca prawny Marcin Margos zdobywał doświadczenie zawodowe już na studiach. W latach 2008 -2010 był praktykantem a następnie stażystą w Kancelarii Radcy Prawnego w Dzierżoniowie. Następnie w latach 2011- 2012 świadczył pomoc prawną w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej- Biuro Porad Prawnych. W latach 2013- 2015 był on zatrudniony jako „in house lawyer” w przedsiębiorstwie produkującym stolarkę okienną i drzwiową. W 2016 roku otworzył on własną Kancelarię mieszczącą się w Dzierżoniowie przy ul. Świdnickiej 51 d.

ZAUFALI NAM:

INNOWACYJNOŚĆ

Kancelaria świadczy swoje usługo za pomocą najnowszych rozwiązań technologicznych jak i prawnych.

Dzięki składaniu pozwu za pośrednictwem EPU (elektroniczne postępowanie upominawcze- e sąd w Lublinie) możliwe jest uzyskanie nakazu zapłaty w krótszym terminie oraz przy mniejszej opłacie sądowej, aniżeli przy zastosowaniu tradycyjnego postępowania cywilnego.

Kancelaria jest również partnerem Krajowego Rejestru Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Na podstawie ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych, możliwe jest uzyskanie informacji o nierzetelnych podmiotach gospodarczych czy osobach fizycznych. Dane o dłużnikach dostarczane są do bazy danych KRD przez przedsiębiorców ze wszystkich sektorów gospodarki, bez względu na wielkość i formę prawną, osoby fizyczne oraz gminy i instytucje. Dłużnicy notowani w Krajowym Rejestrze Długów przestają być anonimowi i tracą wiarygodność w kontaktach handlowych. Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Margos ma dostęp do tej bazy danych dzięki czemu może zweryfikować kontrahenta przed rozpoczęciem z nim współpracy.

Cennik

Wysokość wynagodzenia Kancelarii z tytułu świadczenia usług jest każdorazowo indywidualnie ustalana z klientem.

Możliwymi formami wynagrodzenia są:

 • System ryczałtowy
  Stała kwota wynagrodzenia za ustalone usługi Kancelarii w danym miesiącu.
 • Rozliczenie godzinowe
  Wynagrodzenie stanowi iloczyn ilości przepracowanych godzin i ustalonej stawki godzinowej.
 • Rozliczenie za usługę na podstawie rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości
  Stawki określone w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności radców prawnych (…), który dotyczy klientów indywidualnych oraz spraw windykacyjnych na rzecz przedsiębiorców.
 • System success fee
  W ramach tego systemu Kancelaria proponuje ustaloną z Klientem kwotę wynagrodzenia podstawowego oraz dodatkowe honorarium za pomyślny wynik sprawy.